Ana Sayfa / Pttcell TL Yükleme / En Uygun Pttcel Bedava İnternet Paketleri

En Uygun Pttcel Bedava İnternet Paketleri

Pttcel faturalı ve faturasız hat kullanıcılarına yapılan internet paketleri avantajlarının yanı sıra Pttcel hazır kart kullanıcıları için de birçok ödeme kolaylığı bulunuyor. Bu sayede hazır kart sahipleri o an hangi yöntem daha kolayına geliyorr. Pttcel ile hattınıza bedava internet paketi veya ek paket yükleyebilirsiniz. Peki, Pttcel internet paketi kolaylıkları nedir?

Pttcel cep merkezlerini kullanarak pttcel bayilerine müracaat etmenizin ardından hattınıza TL yüklemek istediğinizi belirterek kolayca internet paketi işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Görevli personele yüklenecek tutarı ve yükleme yapılacak telefon numarası bilgilerini vermenizin ardından yükleme işleminiz birkaç dakika içerisinde gerçekleşecektir. Pttcel bayileri aracılığı ile yapacağınız TL yükleme işlemlerinde nakit ve kredi kartı seçeneklerinden istediğinizi kullanabilirsiniz.

  • Yakınlarınızda bir Pttcel bayisi yok ise, TL yükleme işlemlerinizi birkaç dakika içerisinde internet üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz.
  • Pttcel internet sitesine giriş yaptıktan sonra, internet üzerinden TL yüklemek için öncelikle hattınızın telefon numarası ve şifresi ile sisteme giriş yapmanız gerekiyor.
  • Pttcel kullanıcı bilgileriniz ile sisteme giriş yaptıktan sonra, sistemde bulunan internet paketi bölümü ile anında TL yükleme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • TL yükleme kısmına geldikten sonra, yüklemek istediğiniz TL tutarını ve ödeme yapacağınız kredi kartı bilgilerini girdikten sonra işlemi tamamlayabilirsiniz.

Pttcel Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

  • Pttcel internet sitesinin yanı sıra, akıllı telefonunuza Google Play ve AppStore üzerinden yükleyebileceğiniz pttcel ugulaması sayesinde anında bedava internet kazanama fırsatı yakalayabilirsiniz.
  • Pttcel akıllı uygulamasına telefon numarası ve şifre bilgileriniz ile giriş yaptıktan sonra, uygulama üzerinde yer alan TL yükleme sayfasına ilerleyerek işleminizi birkaç tık ile halledebilirsiniz.
  • Yüklemek istediğiniz TL miktarını seçtikten sonra ödeme yapılacak kart bilgilerini girmeniz ile birlikte işleminiz onaylanacaktır.
  • Ardından yükledikçe kazanma fırsatı yakalayarak bedava internet keyfini sürebilirsiniz.

Pttcel TL yükleme işlemleri arasında tercih edebileceğiniz bir diğer seçenek ise Pttcel müşteri hizmetleri aracılığı ile TL yüklemektir. Pttcel müşteri hizmetleri 444 6 788′ yi aradıktan sonra, karşınıza çıkan müşteri temsilcisine TL yüklemek istediğinizi bildirerek işleme başlayabilirsiniz. Yüklemek istediğiniz TL miktarını müşteri temsilcisine ifade ettikten sonra, kredi kartı bilgilerinizi vermeniz halinde birkaç dakikada işleminiz gerçekleşecektir.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Pttcell TL kampanyaları

Tamamen aboneleri için hazırlanmış olan kampanyalı fırsatlar, bununla beraber özel ayrıcalıklar, kullanan insanların keyfini daha …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir